O nas
                KIM JESTEŚMY ?  
                Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz znakowaniem gadżetów reklamowych. Nasza oferta to interesujące produkty w przystępnych cenach, które pomogą w budowaniu pozytywnego wizerunku Waszej firmy oraz przyciągną nowych klientów. Gwarantujemy szybką wycenę oraz przystępny czas realizacji. Aby nasza oferta była atrakcyjna dobieramy najbardziej ekonomiczną metodę znakowania.  
                   
                DO KOGO KIERUJEMY NASZĄ OFERTĘ ?  
                Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców, stowarzyszeń, instytucji oraz wszelkich firm, które chcą zwiększyć zapamiętywalność marki oraz wzmocnić swoją pozycję w branży. Produkty, które oferujemy są wysokiej jakości a nadruki trwałe i odporne na zużycie. Gadżety reklamowe to doskonały prezent zarówno dla stałych kontrahentów jak i nowych potencjalnych klientów. Idealnie sprawdzają się na targach branżowych oraz wszelkiego rodzaju eventach mających na celu poszerzenie grona odbiorców.  
                   
                DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?  
                Rozwijamy naszą ofertę o coraz ciekawsze i bardziej wyszukane produkty reklamowe. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy pomogą Państwu dobrać najlepszą i najbardziej skuteczną metodę nadruku a także doradzą w przypadku wątpliwości. Dla stałych klientów oferujemy bardzo korzystne rabaty. Zadowolony klient to nasz priorytet.   
                   
                 JAK DZIAŁAMY ?  
                Naszą domeną jest szybka wycena oraz profesjonalne podejście do klienta. Każdy klient otrzymuje indywidualną wycenę oraz na życzenie również wizualizację. Nadruki wykonujemy najlepszymi dostępnymi metodami aby oprócz estetycznego wyglądu charakteryzowały się również wysoką trwałością. Dzięki współpracy z firmą kurierską gotowe zamówienia trafiają do naszych klientów już w następny dzień od daty nadania przesyłki.  
                   
                 JAK SIĘ SKONTAKTOWAĆ ?  
               

Siedziba firmy: Ujastek 5B, 31-752 Kraków
tel. kontaktowy: 12 346 12 10
e-mail:bok@najtanszegadzety.eu

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
12 346 12 10

bok@najtanszegadzety.eu
Sklep internetowy Shoper.pl